به نـام آفریننــده بــی بدیــل …

بدون شک در دنیایی که رشد سریع علم و فناوری هر روز تحولی جدید را در سبک زندگی بشر فراهم آورده و نیز گسترش روز افزون ارتباطات و تبلیغات موجب گذری بی وقفه از زندگی سنتی به سوی مدرنیته شده است؛ صنایع تولیدی و به طور مشخص شرکت هایی که تولیداتشان در راستای افزایش کیفی سطح زندگی مردم می باشد، کار بسیار دشواری برای رقابت با همتایان و حفظ بازار فروش محصولات خود دارند.
از این رو تنها تولید کنندگانی یارای ایستادگی و مداومت حضور در این بازار را دارند که به دو اصـل پایبند باشند :
از یک ســـو ارائه محصول با کیفیت و از ســـوی دیگر فـــراهم آوردن بهترین خــدمات برای مشـــتریان.
شرکت تولیدی مبل کیمیا از سال ۱۳۵۵ با نام مبلمان دانشجو فعالیت خود را در عرصه تولیدات انواع مبلمان و صنایع چوبی در کلان شهر مشهد آغاز نمود و از سال ۱۳۸۶ فعالیت فراگیر و همه جانبه ی خود را با ایجاد خط تولید مدرن و جدیدترین ماشین آلات مطابق با الگوهای روز اروپا تکمیل نمود.
هم اکنون این شرکت در فضایی صنعتی با مساحتی بالغ بر ۵۰۰۰ متر مربع، تمام تلاش خود را بر آن گمارده است تا کلکسیونی از متنوع ترین و با کیفیت ترین مبلمان راحتی مدرن را با بهترین و جامع ترین خدمات پس از فروش؛ آنگونه که در خور شأن و سلیقه ی مردم عزیز کشورمان باشد، تولید نماید.
و این چنین است که ما راز ماندگاری در عرصه تولید را کشف و به کار بسته ایم، که اعتماد و وفاداری همه ی مشتریان عزیز خانواده ی بزرگ «مبلمان کیمیا» شاهدی بر این مدعاست.

گروه تولیدی صنعتی مبل کیمیا